3000w peshkim nate llambë peshkimi oqean me fener OEM

Përshkrim i shkurtër:

Teknologjia profesionale e prodhuesit të llambave të peshkimit

Jepni ngjyrën ideale të dritës për kallamarin

Superior ndaj pajisjeve të tjera të fabrikës

Stabiliteti i cilësisë

Ne ofrojmë të besueshme bërë në Kinë


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Parametrat e produktit

Numri i produktit

Mbajtëse llambë

Fuqia e llambës [W]

Tensioni i llambës [ V ]

Rryma e llambës [A ]

Tensioni i fillimit çeliku:

TL-3KW/BT

E40

2700 W±10%

230V±20

12.9 A

[ V ] < 500 V

Lumenët [Lm]

Efikasiteti [Lm/W]

Temperatura e ngjyrave [K]

Koha e fillimit

Koha e rifillimit

Jeta mesatare

330000Lm ±10%

123 Lm/W

3600K/4000K/4800K/Me porosi

5 min

18 min

2000 Hr Rreth 30% zbutje

Pesha[g]

Sasia e paketimit

Pesha neto

Pesha bruto

Madhësia e paketimit

Garancia

Rreth 880 g

6 copë

5.3 kg

10 kg

58×39×64cm

18 muaj

 

përshkrim i produktit

fng

船灯图

Llamba 3000w për peshkimin e kallamarëve

Këto llamba kanë rezistencë më të lartë ndaj nxehtësisë për të përmbushur kërkesat e larta të nxehtësisë dhe kanë një gamë më të ngushtë të temperaturës së ngjyrave për të ruajtur ngjyrën dhe shkëlqimin e qëndrueshëm.Ata përdorin gjithashtu teknologjinë e bllokimit UV për të kapur kallamarët në thellësi të detit.Ne eksportojmë rreth 20,000 në vit në peshkimin peruan.

Kjo dritë peshkimi në kuvertë 3000w e prodhuar nga SHBA miraton material kuarci me filtër ultravjollcë të lartë, i cili mund të filtrojë 95% të rrezeve të dëmshme ultravjollcë (materiali i zakonshëm i filtrit ultravjollcë kuarci mund të filtrojë vetëm 80%), duke reduktuar dëmtimin fizik të rrezeve ultravjollcë për stafin në bord.Formula e burimit të dritës e zhvilluar vetë ka efekt të mirë peshkimi dhe është e përshtatshme për anijet e peshkimit në oqean.Oqeani Honglong, grupi më i madh i peshkimit në oqean në Kinë, ka qenë gjithmonë partneri ynë më besnik i klientit.

Stafi ynë i punishtes ka më shumë se 10 vjet përvojë pune, aftësi të shkëlqyera teknike dhe aftësi solide biznesi.Çdo produkt mund të paketohet dhe dorëzohet vetëm pas katër testeve.(zbulimi i sistemit të brendshëm të shkarkimit, sistemi i jashtëm i shkarkimit, plakja dhe pamja e llambës).

Shumë peshq dhe kafshë ujore në ujërat natyrore kanë zakonin e grumbullimit të lehtë, të tilla si skumbri, peshqit bambu, sardele, harengë, saury, kallamar, kallamar, karkaleca dhe gaforre.Përdorimi i llambave për grumbullimin e peshkut për kapje mund të përmirësojë ndjeshëm efikasitetin e peshkimit të mjeteve të peshkimit.Stoqet e peshkut joshen gjerësisht në një gamë të gjerë dhe më të përqendruar në një varg të vogël, në mënyrë që të përmirësohet prodhimi i peshkimit.

Me mbajtësin tonë të çakëllit dhe llambës ajrore 3000 W, konsumi i karburantit të anijeve të peshkimit është më i ulët dhe jeta e shërbimit të llambave të peshkimit është më e gjatë, në mënyrë që të arrihet efekti më i mirë i peshkimit.
Nëse e keni përdorur produktin tonë, do t'ju pëlqejë.

Ne jemi të përkushtuar të vazhdojmë të arrijmë një zhvillim të qëndrueshëm dhe kënaqësinë e klientit përmes kërkimit dhe zhvillimit të fuqishëm, duke udhëhequr industrinë e lehtë të peshkimit me metal halide me teknologji të diferencuar dhe cilësi superiore.Vazhdimisht të përpiqeni të përmirësoni jetën e shërbimit të dritave të peshkimit, të reduktoni mbetjet materiale, të mbroni mjedisin detar për përgjegjësinë sociale të fabrikës.

Certifikata

certifikata 1
certifikata 2
Rreth nesh
Prodhuesi i dritave të peshkimit të kallamarëve
Prodhuesi i llambave të peshkimit për kallamar
Punëtoria jonë
Prodhuesi kinez i llambave të peshkimit
Magazina jonë
Prodhuesi kinez i llambave të peshkimit
Rasti i përdorimit të klientit
Kallamar 4000w Drita Për Varka
Shërbimi ynë
Prodhuesi i dritave të peshkimit të kallamarëve

  • E mëparshme:
  • Tjetër: