Na kontaktoni

Quanzhou Jinhong Photoelectric Technology Co., Ltd.

Adresë

22 Haiwei Houliao, Qyteti Shenhu, Qyteti Quanzhou, Provinca Fujian, Kinë

Telefoni

0086-13186851610

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite
E shtunë, e diel: Mbyllur

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni