Контактирајте не

Quanzhou Jinhong Photoelectric Technology Co., Ltd.

Адреса

22 Хаивеи Хулијао, град Шенху, градот Куанжу, провинција Фуџијан, Кина

Е-пошта

Телефон

0086-13186851610

Часови

Понеделник-петок: од 9 до 18 часот
Сабота, Недела: Затворено

Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја