Llambë peshkimi për kallamar 2000W BT230 Drita peshkimi halogjene metalike

Përshkrim i shkurtër:

Prodhuar në punishten më të mirë pa pluhur

Bleni patate të skuqura më të mira

Dhe materiale kuarci

Shkëlqim më i lartë fillestar

Shkalla më e ulët e kalbjes së dritës

Ndriçim i shpejtë


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

dnf

Dritat e peshkimit me varkë-halid metalik

Asnjë ndryshim në shkëlqim gjatë gjithë jetës.

Lehtë për t'u instaluar dhe për t'u ndryshuar.

Përdorni materialin E33, rezistencë të fortë ndaj goditjes termike.

Asnjë thyerje edhe në gjendje të lagësht.

Dizajn i ri me rezistencë të lartë ndaj tërmetit.

1000W deri në 4000W është në dispozicion

Parametrat e produktit

 

Numri i produktit

Mbajtëse llambë

Fuqia e llambës [W]

Tensioni i llambës [ V ]

Rryma e llambës [A ]

Tensioni i Nisjes ÇELIK:

TL-2KW/BTG

E39/E40

1800 W±5%

230V±20

8.8A

[ V ] < 500 V

Lumenët [Lm]

Efikasiteti [Lm/W]

Temperatura e ngjyrave [K]

Koha e fillimit

Koha e rifillimit

Jeta mesatare

220000Lm ±5%

120 Lm/W

3600K/4000K/4800K/Me porosi

5 min

20 min

2000 Hr Rreth 30% zbutje

Pesha[g]

Sasia e paketimit

Pesha neto

Pesha bruto

Madhësia e paketimit

Garancia

 

përshkrim i produktit

Llamba peshkimi e guaskës së qelqit 2000W miraton xhami të veçantë rezistent ndaj shpërthimit dhe kapakë llambë me cilësi të lartë, dhe çift rrotullimi i kapakut të llambës është ≥ 10N / m.Pas 20 vjetësh të teknologjisë së saldimit artizanal, kapaku i llambës nuk do të shpërthejë në të ftohtë.Duke përdorur formulën speciale të prodhimit të Jinhong, ka super penetrim dhe efekt të lartë të dritës, dhe mund të joshë peshqit që të mblidhen së bashku shpejt.

Llamba e peshkut prej qelqi 2000W ka një madhësi guaska bt230.Ekzistojnë gjithashtu dy madhësi të guaskës BT200 që klientët mund të zgjedhin.

Aktualisht, kompania prodhon xhami 1000W, 1500W, 2000W, 3000W dhe 4000W Një dritë peshkimi që përdoret në kuvertën e një varke peshkimi.

Ne mund të personalizojmë ngjyrën e ndriçimit që ju nevojitet sipas kërkesave tuaja

Ju lutemi vini re::

Të gjitha produktet e llambave të peshkut duhet të përputhen me çakëllin përkatës dhe mbajtësin e llambës të papërshkueshme nga uji.Për të mos ndikuar në efektin e përdorimit të llambës.

 

Shifrat teorike

NR.

Emri i produktit

Shifrat teorike

Koha dytësore e shikimit (Min)

Ngjyra e lehtë

Madhësia

Materiali

Fuqia
(W)

Fluks
(lm)

Fuqia
(W)

Fluks
(lm)

TL-1KW/MK

1KW-Llambë peshku ajrore

1000 W

120000

1000 W

120000

20

e bardhë, jeshile, blu

BT180

Xhami

TL-1,5 KW/MK

1.5 KW-Llambë peshku ajrore

1500 W

160000

1400 W

150000

20

e bardhë, jeshile, blu

BT190

Xhami

TL-2KW/MK

2KW-Llambë peshku ajrore

2000 W

240000

1800 W

206000

20

e bardhë, jeshile, blu

BT200, BT230

Xhami

TL-3KW/MK

3KW-Llambë peshku ajrore

3000 W

340000

2700 W

315000

20

e bardhë, jeshile, blu

BT260

Xhami

TL-4KW/MK

4KW-Llambë peshku ajrore

4000 W

450000

3600 W

410000

20

e bardhë, jeshile, blu

BT290

Xhami

Certifikata

certifikata 1

白光系列图

 

X Lidhur me llojet e peshkut ngjyra e dritës
ka shumë teori, megjithatë është e arsyeshme
supozojmë se me një gjatësi vale të mirë dhe det të mirë
tejdukshmëria e ujit lejon joshjen superiore të peshkut
kapja sipër përfaqëson zonat detare dhe të
tejdukshmëria e dritës për çdo gjatësi vale.Ne sugjerojmë
që ju zgjidhni dritën me gjatësinë e valës që
i përshtatshëm për ngjyrën e ujit të terrenit të peshkimit.

Rreth nesh
Prodhuesi i dritave të peshkimit të kallamarëve
Prodhuesi i llambave të peshkimit për kallamar
Punëtoria jonë
Prodhuesi kinez i llambave të peshkimit
Magazina jonë
Prodhuesi kinez i llambave të peshkimit
Rasti i përdorimit të klientit
Kallamar 4000w Drita Për Varka
Shërbimi ynë
Prodhuesi i dritave të peshkimit të kallamarëve

  • E mëparshme:
  • Tjetër: