Dritë peshkimi blu në kuvertë 3000w / Llambë peshkimi me dritë jeshile

Përshkrim i shkurtër:

Miratimi i tubit të ri të harkut

Spektri i veçantë blu

Qëndrueshmëri e shkëlqyer

Mbajeni të ndritshme për një kohë të gjatë

Punëtori moderne pa pluhur

Qendra e përpunimit të kontrollit të saktë të të dhënave

Siguroni cilësi të besueshme të produktit


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Parametrat e produktit

Numri i produktit

Mbajtëse llambë

Fuqia e llambës [W]

Tensioni i llambës [ V ]

Rryma e llambës [A ]

Tensioni i Nisjes ÇELIK:

TL-3KW/BT

E40

2700 W±5%

230V±20

12.9 A

[ V ] < 500 V

Lumenët [Lm]

Efikasiteti [Lm/W]

Temperatura e ngjyrave [K]

Koha e fillimit

Koha e rifillimit

Jeta mesatare

63000Lm ±10%

13 Lm/W

BLU / Me porosi

5 min

18 min

2000 Hr Rreth 50% zbutje

Pesha[g]

Sasia e paketimit

Pesha neto

Pesha bruto

Madhësia e paketimit

Garancia

Rreth 880 g

6 copë

5.8 kg

10 kg

58*39*64cm

12 muaj

 

 

fngg

空中光捕鱼图

përshkrim i produktit

A është e rëndësishme ngjyra e llambës së peshkimit?Ky është një problem serioz dhe peshkatarët kanë eksploruar sekretet e tij për një kohë të gjatë.Disa peshkatarë besojnë se zgjedhja e ngjyrës është vendimtare, ndërsa të tjerë thonë se nuk është e rëndësishme.Ka prova të shumta se zgjedhja e ngjyrës së duhur mund të përmirësojë shanset për të tërhequr peshqit kur kushtet mjedisore janë të përshtatshme, por shkenca mund të tregojë gjithashtu se në raste të tjera, vlera e ngjyrës është e kufizuar dhe më pak e rëndësishme se sa pritej.Është një sfidë e rëndë për shikimin dhe ngjyrën.Shumë karakteristika të dritës ndryshojnë me shpejtësi me rrjedhën dhe thellësinë e ujit.Për një kohë të gjatë, ne e dimë se drita mund të tërheqë peshqit, karkalecat dhe insektet gjatë natës.Por cila është ngjyra më e mirë për dritën për të tërhequr peshqit?Bazuar në biologjinë e receptorëve vizualë, drita duhet të jetë blu ose jeshile.Vitet e fundit, gjithnjë e më shumë peshkatarë përdorin dritën blu.
Llamba e peshkimit me dritë blu ka avantazhet e saj të pazëvendësueshme kur punoni nën ujë
Depërtimi i tij në ujin e detit është rreth tre herë më i madh se drita jeshile dhe katër herë ajo e dritës së bardhë
Kjo është arsyeja pse ne shohim se ngjyra e sipërfaqes së oqeanit është blu.
Prandaj, gjithnjë e më shumë të ftuar zgjedhin të përdorin dritën blu për dritat e peshkimit nënujor
Do të përdoret gjithashtu në ajër, me disa drita blu në dritën e bardhë për të rritur efektin e joshjes së peshkut.
Ne prodhojmë këtë llambë peshkimi me dritë blu, e cila është shumë e popullarizuar me klientët në Shtetet e Bashkuara, Korenë e Jugut, Tajvan dhe Tajvan.

Diagrami spektral i përshkueshmërisë nënujore:

Uji i detit / M

përshkrimi i produktit1

Ngjyra e dritës

Certifikata

certifikata 1
certifikata 2
Rreth nesh
Prodhuesi i dritave të peshkimit të kallamarëve
Prodhuesi i llambave të peshkimit për kallamar
Punëtoria jonë
Prodhuesi kinez i llambave të peshkimit
Magazina jonë
Prodhuesi kinez i llambave të peshkimit
Rasti i përdorimit të klientit
Kallamar 4000w Drita Për Varka
Shërbimi ynë
Prodhuesi i dritave të peshkimit të kallamarëve

  • E mëparshme:
  • Tjetër: